Translate

2 Ağustos 2013 Cuma

Golden Rose Ultra Shine Volume Lipgloss


İçeğirindeki yoğun ve parlak pigmentler sayesinde dudaklarınızda yıldızların göz kamaştıran ışıltısı ve yoğun renk bir arada. Parlak, çekici ve dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar
Kendi sitesinde yazan ruj ile ilgili tanımı bu.


Yapısı yoğun. Her lipglossun yapısı öyle yoğun olmaz. Dudağa ince bir tabaka halinde yayılır, parlak gösterir. Ama bu lipgloss'un yapısı daha katıca. Sürerken bile katman katman oluyor. İşte dolgunmuş gibi gösterende o yoğunluk. Elbetteki dolgunluk geçici rujun dudaklarınızdan uçmasıyla dolgunlukta gidiveriyor. 

Dolgunluk dediğide botoks yaptırmış gibi şişirmiyor elbet. Sadece biraz daha dudaklar kendini belli ediyor. İçeriğindeki parlaklığında buna etkisi var. Resimdeki ufak ışıltıları görmek mümkün zaten. Renk olarak gayet açık tonda. Çok doğal. Dudaklara verdiği pembelik çok hoş. Sanki kendi dudak rengimizin üstüne parlatıcı geçmiş gibi gösteriyor. 

Kalıcılık ise idare eder. Zaten bir lipglosstan fazla kalıcılık beklememek lazım. Özellikle bu ayarda markalardan. Konuştukça konuştuç uçup gidiveriyor yavaaş yavaaş. 

Ama ben seviyorum bu ürünü. Dudakları canlandırıyor. Açık renk bile olsa dudaklar silik durmuyor. 

Normal bir rujun üstüne geçmekte mümkün. Çok koyu bir rengi yumuşatmak için ayrıca mat görünüme aydınlık vermek için bu lipglosslar herzaman ideal. 

Ben 12-14 tl arası bi fiyattan almıştım. 

Başka renklerinide denemek isterim. Bir daha alabilirim yani. Çok fazla beklentiye girmeden severek kullandığım bir ürün. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder